Přírodní podpalovač


 

Nabídka PODPALOVAČE
100% ZÁRUKA KVALITY

Firmy POHODA

  ! Dáváme Vám možnost vyzkoušení !

       I Bez udání důvodů máte možnost

       vrácení zboží do 30 dnů (více ZDE )

       s možností vyzkoušení výrobku.

  Reference, napsali o nás, recenze.

  Doprava Zdarma nad 970,- kč.

  Doručení ZS PPL, DPD, nebo ČP

  ČESKÝ VÝROBEK - VÝROBCE

Grily - Udírny - Doplňky
Další produkty
Nabídka vonné svíčky
Novinky, akce, slevy

 

Rychlý dotaz
Tipy jak ušetřit za dřevo
.

 

Obchodní podmínky

1.
Prodejcem na www.podpalovac.zhoric.cz a podpalovac.eu je:

Michal Andrle
Březovice 35
Hořice / 508 01


IČ: 86696491
Nejsme plátci DPH
e-mail: podpalovac@zhoric.cz
telefonní číslo +420 605 859 484
Živnostenský list vydán pod Č.j.: ŽU/2-284/04-02/4056 v Hořicích

2.
Předmětem prodeje je podpalovač z dřevité vlny a parafínu, který slouží k snadnějšímu podpalení dřeva, briket v krbu, kamnech, kotli atp. + tématické produkdy ke krbům a kamnům dle nabídky na www.podpalovac.zhoric.cz (krbové zápalky, koš na dřevo, svíčky, čistič skel).


3.
Cena uvedená u zboží je cena bez DPH, bez poplatků za dopravné. DPH nebude účtováno - nejsme plátci DPH. Cena je konečná.


4.

Po nákupu zboží vyplňte správně formulář. Pokud je fakturační adresa jiná než doručovací vyplňte oboje. Jestliže byla správně provedena objednávka příjde Vám automaticky email s rekapitulací a číslem Vaší objednávky. Pokud Vám email nedorazí, tak zkontolujte Váš email v objednávce a proveďte objednávku ještě jednou, nebo nás kontaktujte.

správně vyplněný formulář

5.
Náklady na dodání:


Pokud zvolíte při objednávce platbu převodem, příjde Vám v emailu číslo objednávky (var. symbol) s číslem našeho účtu. Nemusíte čekat na fakturu a můžete zboží ihned uhradit. Zboží odešleme do 48 hodin od připsání částky na účet.

V případě zvolení platby na dobírku zašleme zboží do 48hodin od objednávky.


A)

Osobní odběr 0,- kč !! Možný pouze u našich prodejců !! viz. Mapa

Předem se informujte u svého prodejce zda má požadované množství skladem (kontakt naleznete po kliknutí na mapu ).

( ceny za podpalovače můžou být odlišné oproti uvedených cenám v našem e-shopu )

B)

Zásilkovou službou PPL, nebo DPD - Zásilková služba by Vás měla kontaktovat hodinu předem ( za kontaktování neručíme ) + Vám zašleme info-email s číslem zásilky

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Při objednávce nad 970,- kč

ZS PPL nemusíte platit poštovné.
Platí při platbě převodem na účet.

V případě zaslání zboží na dobírku +30,- kč

! NEVZTAHUJE SE NA DOPRAVU DPD, ČESKOU POŠTOU A NA SLOVENSKO !

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cena dopravného při nákupu do 970,- kč

  1. 150,-kč ....v případě zaslání zboží na dobírku
  2. 120,-kč.....platba předem na náš účet


  1. 170,-kč ....v případě zaslání zboží na dobírku
  2. 140,-kč.....platba předem na náš účet

C)

Česká pošta - Můžete si vybrat doručení s uložením na Vaší poště - Balík na poštu, nebo Balík do ruky, kdy Vám pošta doručí objednávku do domu a v případě nezastižení Vám objednávku uloží na poštu cca 10dnů. česká pošta Vás bude kontaktovat sms zprávou a emailem o stavu zásilky.


  1. 200,-kč ....v případě zaslání zboží na dobírku
  2. 170,-kč.....platba předem na náš účet

D)

Na Slovensko zásiilkovou službou DPD - pouze platba předem na náš účet

Po zakoupení zboží Vám zašleme k úhradě fakturu v korunách k proplacení. Po připsání částky na účet (připsání trvá bohužel cca 5dní) Vám zboží odešleme.

Doba odeslání od připsání částky cca 5 dni. (bohužel levněji a rychleji to zatím neumíme, ale za typy děkujeme:-)

  1. 350,- kč.....platba předem na náš účet

Naše banka umožňuje SPA platby, která je výhodnější než zahraniční platba.

za příchozí i odchozí SPA platby zaplatíte cca 25 korun.

!! Příchozí / odchozí zahraniční platba, která není SPA platba může být zpoplatněna až 100kč ( mi Vám je účtovat nebudeme, ale banka je může účtovat Vám).
( POZOR: poplatky má každá banka jiné a za výši poplatků neručíme - Doporučujeme kontaktovat Vaší banku ) !!!

jediné co k platbě potřebujete je Swith/BIC kód a IBAN

Náš Swith/BIC je AIRACZPP (některé banky po Vás možná budou chtít doplnění na 11 znaků - v tom případě použijte prodlouženou verzi AIRACZPPXXX).

IBAN: CZ20 3030 0000 0010 3440 2010

6.
Kupní smlouva mezi prodávajícím a nakupujícím je uzavřena v okamžiku, kdy nakupující závazně objedná zboží na www.podpalovac.zhoric.cz a prodávající písemně /e-mailem/ potvrdí příjem objednávky. Objednáním zboží souhlasite s obchodními podmínkami uvedených na této stránce. Kopie Obchodních podmínek Vám bude zaslána v objednávce, která Vám automaticky příjde na Váš uvedený email s Vaší objednávkou.


7.
Zboží se stává vlastnictvím nakupujícího v okamžiku zaplacení úhrady za toto zboží. Zboží je nakupujícímu odesíláno na dobírku nejpozději do 3 pracovních dnů od zaslání potvrzujícího emailu. V případě platby předem - platebním příkazem, je zboží je odesíláno nakupujícímu nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne připsání úhrady za zboží na účet prodávajícího. Platbu předem musí nakupující uhradit do 5 pracovních dnů ode dne, kdy byla zaslána faktura. Pokud nebude úhrada za zboží připsána na účet prodávajícího do 7 pracovních dnů od zaslání faktury, bude zboží vráceno na sklad a objednávka nebude vyřizována - stornována.


8.
Kupující spotřebitel má právo v souladu § 53 odst. 7 obč. z. odstoupit od smlouvy ve lhůtě 30 dní od převzetí zboží bez udání důvodů. (běžně pouze 14 dní)

Odstoupení a zboží zasílejte na adresu:
Michal Andrle
Březovice 35
Hořice / 508 01

Zboží se zašle obyčejnou zásilkou prodejci Českou Poštou, případně předá po vzájemné domluvě osobně. Zboží, zaslané na dobírku, nebude prodejcem převzato.


8.

Jelikož si Vás, jako zákazníků Vážíme a nabízenému produktu věříme dáváme Vám

100% Garanci spokojenosti

= možnost vyzkoušení výrobku !

Podpalovače nesplnili Vaše očekávání, nebo jste se z nějakého důvodu rozhodli nám podpalovače vrátit.

Můžete nám jej bez udání důvodu do 30 dnů od převzetí zásilky vrátit a my Vám vrátíme celou částku( podpalovače + poštovné ), sníženou pouze o počet použitých kusů

PŘ: Nakoupíte 500ks podpalovačů za 990,- kč + dobírka za 30,- kč. Celkem nám zaplatíte 1020,- kč

Výrobek nevyhovuje Vašim požadavkům po vyzkoušení např. 50 ks - tj. max. 10% na vyzkoušení, nebo jste se rozhodli z nějakého důvodu nám podpalovače vrátit.

Cena za 1ks - 1,98 x 50 (použitých kusů na vyzkoušení) = 99,- kč ....... o tuto částku Vám zašleme méně v případě nespokojenosti

Vrácená částka

1020,- kč (podpalovače + dobírka) - 99,- kč (snížená částka o 50ks - max. 10 %)

Celkem Vám vrátíme 921,- kč

Podmínky:

jedinou podmínkou je použití max. 10% podpalovačů z celkového objemu a platný doklad o nákupu u nás, nebo našeho PRODEJCE

! DOPOSUD SE NÁM NEVRÁTIL JEDINÝ PODPALOVAČ !

<< REFERENCE ZDE >>


9.

Ochrana osobních údajů

Dodržujeme veškerá příslušná česká i evropská nařízení o ochraně osobních údajů, zejména pak zákon č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění. Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje (Vaše jméno, adresa, tel. číslo, email) získáváme pouze v případě Vaší objednávky produktu. Tyto data potřebujeme pro vyřízení Vašich objednávek a pro komunikaci s Vámi. Dále můžou sloužit k usnadnění případných dalších nákupů (věrnostní slevy), zasílání soutěží a akci. Max. 12x do roka Vám můžeme zaslat infoemail. Zároveň máte kdykoliv možnost zažádat o úplné vymazání Vašich osobních údajů. Nejčastěji jsou osobní údaje zpracovávány na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Pokud si již nebudete přát, abychom využívali Vaše údaje, samozřejmě neprodleně a bezplatně veškeré Vaše osobní údaje z databáze odstraníme.


10.

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“


11.

Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.6.2016 a ruší předchozí znění VOP. Prodávající si vyhrazuje právo změnit VOP bez předchozího upozornění.